napisz do nas home
  1. Nowości
  2. Promocje
  3. Regulamin
  4. O Firmie
  5. Kontakt
*

zamówienia - problem z realizacją

data dodania: 10 Wrzesień 2019 19:23

Mam żniwny chaos. Zawrót głowy i d..y. Zamówienia sypią się jak z dziurawego worka. Nie wiem już które są pierwsze do zrobienia. Zaległości sięgają już 5 dni.
A tu niektórzy dzwonią jeszcze i żądają bym dobierał im drożdże do ich szczepów.
I denerwują się że nie mam na to czasu. Przecież to tylko 5 minut i będzie wszystko ustalone.
Tylko te wielbłądy nie zdają sobie sprawy z tego że to już 63 telefon dzisiaj i gdybym każdemu poświęcał te krótkie 5 minut, to 5 i pół godziny mojej pracy jest "przedzwonione". A za kilka dni dzwonią z pretensjami, że ich zamówienie jeszcze nie jest zrealizowane. Podziękujcie sobie i tym myślącym "inaczej", którzy nie zadzwonią wtedy gdy jest luz czasowy, przed sezonem, tylko zabierają mi w najgorętszym momencie możliwość uporania się z zamówieniami.
I druga sprawa związana z zamówieniami.
Otrzymuję wytyczne:
- "enzymy takie jak poprzednio"
albo
- "drożdże do wyszczególnionych szczepów winogron", do których w zeszłym roku z mozołem ustalaliśmy właściwy dobór.
Na pytanie czy się sprawdziły w zeszłym roku otrzymuję odpowiedź twierdzącą. To dlaczego od razu nie podajecie jakie to były drożdże? Mam za was to odszukiwać. Teraz ?
Jak mam traktować takie zamówienia ?
Od razu do kosza ?
A czy mógłbym prosić o odrobinę zrozumienia dla mojej pracy po 20 a nawet 22 godziny na dobę?
Należy się ?
A odrobinę szacunku dla tych co 5 dni temu zapłacili i słusznie mają do mnie pretensje że jeszcze nie otrzymali zapłaconego zamówienia?
Tym tekstem chcę włączyć myślenie. Proszę przeczytajcie ten tekst i wykorzystajcie go do zrozumienia tej sytuacji w której jedna osoba (czyli ja) musi zrealizować zamówienia spływające w krótkim odcinku czasowym z całej Polski (czyli od Was). Nawet niewielkie utrudnienia (patrz wyżej) zwielokrotnione ilością zapytań, zamówień i innych telefonicznych problemów pojawiających się właśnie w tej chwili są w stanie zatrzymać realizację zamówień.